24 Haziran 2016

Millenicom-Doping İnsanları Yanıltıyorlar

20.06.2016 da T***'a internet için müracaat ettim. Ertesi gün telefonla arayan kişi internet bağlantısı için aradığını ve bilgi vermek istediğini söyledi. Ben de T****'dan aradıklarını düşünerek fiyatlar hakkında bilgi aldım. Bu arada Doping diye daha ucuza bir internet paketlerinin olduğunu söyledi, ben de fiyat ve hız cazip olduğu için kabul ettim. Daha sonra whatsapp dan kimlik fotokopimi ve imzamı istediler. T**** zannederek gönderdim. 23.06.2016'da T***'dan aradılar ve internet başvurum için olduğunu söylediklerinde ben zaten müracaat ettiğimi bağlantı için beklediğimi söylediğimde 216'lı bir numaradan mı arandığımı sordular, evet deyince onların T*** ile alakası olmadığını ayrı bir servis sağlayıcı olduğunu insanları T****'dan aramışlar gibi kandırdıklarını söyledi. Bunun üzerine beni arayan 216'lı numarayı geri aradım iptal istedim. İptal edemeyeceklerini söylediler. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Arif 203 Okunma

Cevaplar

  • Arif24 Haziran 2016

    Herkese aynı cevabı yazıyorlar, abonelik aktif olduktan sonra iptal ettiklerinde taahhüt yerine getirilmediği için ceza talep edecekler. Ben aboneliğimi aktif ettirmeyeceğim. Evime eleman göndermeden otomatik aktifleştirirler ise mahkemede hakkımı arayacağım.

  • Millenicom Temsilcisi24 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz; Abonelik başvuru girişleriniz santral tarafına iletildiği için başvuru iptali sağlanamamaktadır. Aboneliğiniz aktif olduktan sonra iptal başvurunuzu iletmenizi rica ederiz. Bayi şikayetinizle ilgili inceleme başlatılmıştır. Konuyla ilgili inceleme sağlanarak tarafınıza bilgi iletilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön