18 Ekim 2016 #6718927

Millenicom-Doping İki Haftadır İnternetimi Bağlamıyor

07.10.2016'da internet başvurusu yaptım, ertesi gün evraklar kurye ile tarafıma ulaştı ve gerekli imzalar atıldı. Maximum 5 gün içerisinde bağlantımın yapılacağı söylenmesine rağmen 2 haftadır hiçbir gelişme yok. Müşteri hizmetleri de tamamen oyalama taktiği güdüyor. Hiçbir soruna çare olmuyorlar. İşlemleriniz devam ediyor deniyor. Nereye kadar devam edecek bu işlemler belli değil. Bağlamayacaksanız bağlamayacağız deyin mağdur olmayalım başka yerden hizmet alalım.

Mehmet 297 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet25 Ekim 2016

    Doping internetimin eve bağlanması için 20 gündür bekliyorum. Müşteri hızmetlerini her aradığımda hızlandırmak için kayıt oluşturuyoruz diyorlar. daha fazla mağdur olmak istemiyorum. Başvurumun iptal edilmesini istiyorum. Başvurumun iptal edilmesi içinde bağlantımın yapılması gerektiğini söylüyorlar. bu kadar mantıksız bir iş olur mu, bağlantıyı yapmıyorsunuz ki zaten? Bağlantıyı yapmış olsaydınız neden iptal edeyim? Beni yada bir başkasını bu konuda magdur etmeye hakkınız yok. maksimum 7 gün içerisinde bağlantı yapacagınızı sözleşmeyle taahhüt etmiştiniz. bende aynı sözleşmeyle tarafınıza suç duyurusunda bulunacağım.

  • Mehmet21 Ekim 2016

    Şikayetim ile ilgili sıkıntım hala devam etmektedir. Ve konyla ilgili müşteri hizmetleri her defasında farklı bir bilgi veriyor. Lütfen konuyla ilgilenin ya da internet hizmeti veremiyoruz deyin. Beni daha fazla oyalamayın.

  • Millenicom Temsilcisi18 Ekim 2016

    Mehmet İsa Bey Merhabalar, Öncelikle yaşattığımız gecikmeden ötürü özür dileriz. Az önce telefonda da görüştüğümüz üzere, kısa süre içerisinde bağlantınızın yapılacağını sizinle paylaştık. Konuyu takip ederek sizi bilgilendireceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Millenicom Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön