13 Temmuz 2016

Millenicom-Doping Haksız Kazanç ve Verilmeyen Hizmet!

95**** abone numarası ile 60 yaşındaki teyzemi kandırarak evine internet ve telefon hattı bağlamışlar. Tıkır tıkır aldıkları internet parası karşılında modem vb.. cihaz kurmadan internete girebileceğini söylemişler. Bu da yetmezmiş gibi evdeki sabit hattı da arızalı bir biçime gelmiş.
Kanser hastası olan aboneniz için herhangi bir kötü durumda arayabileceği bir telefonu sayenizde yok!Üstelik arıza için defalarca çağrılmasına rağmen hiçbir servis gelmemiştir.
Bilgisi olmayan bir kanser hastası insanı kandırarak internet paketi yapmak (hem de 2 yıl taahhütlü) ve tek dayanağı olan sabit hattı kesip iletişim kuramaz hale getirmek nasıl bir vicdan dır?
Konuyu yargıya taşıyarak tarafınıza 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un gereği yapılması için Mersin 1. tüketici mahkemesine maddi ve manevi tazminat hakları da saklı olmak üzere dava açılmıştır.Şimdi siz düşünün...

Selçuk 266 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz; Bayi şikayetiniz ile ilgili inceleme başlatılmıştır. Şikayetinizle ilgili inceleme sağlanarak tarafınıza bilgi iletilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön