05 Ağustos 2016

Millenicom-Doping Habersiz İşlem!

İnternet'te T**'in kampanyalarına bakarken başvuruda bulundum. 1 saat içinde bir yetkili başvurum olduğunu ve T**'ten ekiplerin hattımı kontrol edeceklerini söyledi. "T*abonelik" adlı bir numaradan da "Sayın... .Talebiniz alınmıştır" şeklinde bir SMS geldi. Doğal olarak bunun T**müşteri hizmetlerinden geldiğini düşündüm.

Yaklaşık 2 saat sonra ise bir başka yetkili beni arayarak kimlik görüntümü whatsapp üzerinden gönderdiğim takdirde işlemlere hemen başlanacağı bilgisi verdi.

Ertesi gün 4.8.2016'da ise Doping ADSL'e hoşgeldiniz diye bir SMS gelince bunun bir reklam veya kampanya olduğunu düşündüm. Fakat T** yetkilileri ile yaptığım görüşmede Doping adlı hizmetin Millenicom adlı firmadan sağlandığını söyleyince durumu idrak ettim. 5.8.2016 itibariyle
işlemin derhal iptal edilmesini istiyorum. Bana herhangi bir modem gelmedi veya herhangi bir sözleşme imzalamış değilim.

Yusuf 392 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf07 Ağustos 2016

  Cuma Günü abonelik başvurusunun iptali için Firma yetkililerinin belirttiği mail adresine kimlik fotokopim ve dilekçem ile müracaat ettim. İptal işlemi henüz gerçekleşmedi. 2 Gün geçti halen işlemim gerçekleşmedi. Ne zaman iptal edeceksınız bu başvuruyu?! Acil cevap bekliyorum.

 • Yusuf05 Ağustos 2016

  Bakın "Aktiflik" olmadan işlemin İPTAL'ini istiyorum. BİMER'e ve Tüketici Mahkemesi'ne başvurmadan bu iptali gerçekleştirmenizi ve bu tatsızlığa son vermenizi istiyorum. Kargo ile gönderdiğiniz paketi almadan (Sanırım içinde Modem vardı) iade ettim biraz önce!

 • Yusuf05 Ağustos 2016

  "Aktiflikten" kastınızın ne olduğunu anlayamadım. Ben herhangi bir modem teslim almayacağım, herhangi bir sözleşme de imzalamayacağım. Kimlik bilgilerimi yanlışlıkla sizin kurumunuza whatsapp üzerinden iletmem dışında herhangi bir hatam yoktur. Kimlik bilgilerimi de TTNET'e iletiyorum zannederek sehven paylaştım. Herhangi bir kurulum yapılmadığı için ödeme, borç veya parasal işlemden doğacak yükümlülüğü kabul etmiyorum. Sehven yaptığım başvurudan caydığımı ve iptal başvurusu işlemlerini gecikmeksizin yerine getirmenizi rica ediyorum.

 • Millenicom Temsilcisi05 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz; Abonelik başvuru girişleriniz santral birimlerimize iletildiği için başvuru iptali sağlanamamaktadır. Aboneliğiniz aktif olduktan sonra iptal başvurunuzu iletmenizi rica ederiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön