29 Mart 2016

Millenicom-Doping 23 Gündür Giderilemeyen Arıza!

0212****** no.lu telefon hattımızı bundan 6 ay önce Millenicom şirketine hem telefon hem de internet hattımızı taşıdık. Akabinde 5 aylı periyotta şikayete değer bir sıkıntı yaşamadık. Ancak 5 Mart 2016 günü 16:00 civarında internetimiz gitti akabinde en az 15 defa arıza kaydı bıraktığımız halde netimiz hala yok ve sorunumuz giderilmedi. Sıkıntımız telefon hattı çalışıyor ancak modemde link yok bir ara link geldi ip alamadı, dolayısı ile internete giremedik. Son görüşmemizde 27 Mart 2016 ödenmemiş faturalarımın bulunduğunu ve hizmetin durdurulduğunu söylediler. Bende almadığım hizmetin bedelini benden nasıl istiyorsunuz diye telefondaki kişiye çıkıştım ve hattı iptal ettireceğimi söyledim, bunun üzerine cayma durumununda taahhütten doğan alacaklarını tahsil edeceklerini söylediler. Şimdi bizim zararımızı bu şirket karşılayacak mı sanmıyorum.

Servet 197 Okunma

Cevaplar

  • Servet10 Nisan 2016

    Daha dün ancak çözebildik sorunumuzu. 4 gün önce netimiz açılmış olmasına rağmen tarafımız aranmayarak bilgilendirilmemiştir. Aradığımızda bize hizmetimizin fatura yüzünden kesik olduğu bilgisi veriliyor. Yahu benim hizmetim kesildiğinde 1 fatura borcum vardı (49 TL) kabul ettim bana 45 gün internetnet hizmeti vermeyip 150 TL fatura cıkardınız. Yatırdım hepsini netim açıldı. Ama kendimi kazıklanmış hissediyorum. Hakkımı kesinlikle helal etmiyorum sizlere.

  • Servet29 Mart 2016

    Sayın yetkili bugün tarafınızdan arıza kayıtlarından ötürü aranmış ve gereken açıklamalar tarafıma yapılmıştır. Türk Telekom kaynaklı port sıkıntısından ötürü böyle bir duruma maruz kaldığım ve süresi belli olmayan bir zaman aralığında arızanın giderilip hizmet almadığım süreleride faturasını tahsil edilmeyeceği söylendi. Ancak burada ben art niyet arıyorum ve bunun bilinçli olarak Türk Telekom tarafından özel firmalardan hizmet alan kullanıcılara yapıldığını düşünmekteyim. Böyle arızalar oluşturulsun ki özel firmalardan insanların kaçıp tekrar TTNET Türk Telekom gibi şirketlere geri dönsün politikasıdır bence bu yapılan.

  • Millenicom Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz; İlettiğiniz şikayetinize istinaden talebinizin incelenebilmesi için müşteri numarasını ya da hat sahibine ait TC kimlik numarasını iletmenizi rica ederiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön