23 Aralık 2015

Millenicom-Doping 1 Yıl Sonra Çıkan Borç!

Sinirden ne yazacağımı şaşırmış durumdayım. 2014 yılı kasım ayında aboneliğim durduruldu geç ödemeden dolayı, borcumu ödedim ve tekrar açılması için tam 4 kez müşteri hizmetleri ile görüştüm. Fakat açmadılar bağlantımı. 2015 Nisan ayına kadar taahhüdüm olduğu için başka abonelikte alamadım, gün geldi abonelik sürem doldu müşteri hizmetleri ile görüştüm herhangi bir borcum olup olmadığından emin olmak için yok dendi. Zaman 23/12/2015 ve haciz işlemleri başlatılmış hakkımda. Açık ve net bu konuyu bende mahkemeye taşıyacağım, bu konunun başımı ağrıtacağını bildiğim için 2 ses kaydı da PC'de yüklü haciz işlemleri başlatılmasına bağlı küçük düşmem den kaynaklı, sizde ses kayıtlarını inceleyin.

Ersin 217 Okunma

Cevaplar

  • Ersin23 Aralık 2015

    Sayın yetkili ben üyeliğimin iptali için herhangi bir başvuruda bulunmadım, kurumunuz bilgim haricinde iptal etmiş, ve yanlışlıkla iptal olduğuna dair bilgi verildi ve yukarda da yazdığım gibi 1 sene tam bugün bir telefon mesajı ile icralık olduğumu öğreniyorum... Sizce bu mantıklımıdır? Dosyamın icradan çekilmesini güncel borcum varsa da bunu tarafıma yazılı olarak tebliğ etmeniz gerekir, inceler misiniz ne zaman bana bu borç tebliğ edilmişte bende tebellüğ etmemişim?

  • Millenicom Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ile ilgili yapılan incelemelerde aboneliğinizin taahhüt süresinden önce iptal edilmesi nedeni ile tarafınıza cayma bedeli yansıtıldığı tespit edilmiştir. Yapılan bilgilendirmelere karşın ödeme yapılmadığı için alacakların tahsili adına yasal takip başlatılmıştır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön