18 Eylül 2018
Yorum Yap
#10919464

Millenicom Beterin Beteri Varmış!

S*** fiber abonesiyim hala ve ama hiç memnun olmadığım için Millenicom VDSL abonesi oldum dün modem dahil taahhütlü aldım. Bugün gelen Telekom yetkilisi modem istenmemiş gidin modem alın (biz Millenicom'dan komple hizmet aldık desek de olmadı) hatta kabloyu da siz çektirirsiniz deyip gitti. Daha hizmet almaya başlamadan daha ilk dakikada hizmetten mağdur olduk. 200 TL'değerindeki kurulum hizmeti bu mudur; hiçbir şey yapmamak mı?

Mustafa Mustafa 1.080 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Eylül 2018

    Bugün Millenicom internet bağlantısının daha 6. Günü işten eve geldim internet yok modemi kapatıp açtım yine yok müşteri hizmetlerini aradım evet hattınız yok dedi ücretli destek sağlayabiliriz kabul ederseniz diyor yapacak bir şey yok taahhütte verdik her türlü mecburuz, bu kötü hizmetin bize getireceklerine. Diğer sözde süper fiber hizmeti veren ama akşam altıdan sonra çalışmayandan firmadan kaçtık doluya tutulduk. Para ödemeyi kabul etseniz dahi ne zaman yapılacağı meçhul. Evde sürekli internet gerekli ama maalesef keyiflerini bekliyoruz hem de üstüne para vererek. Bu mudur hizmet anlamıyorum. Neden herkes tüketiciyi sağmal canlı gözüyle görür anlamış değilim. Şikayet yazıyorsunuz hem de bu en etkili kanaldan cevap yok muhatap yok. Parayı aldık taahhütte yaptırdık tamam bizim işimiz bitti diyor şirket yöneticileri açıkçası.

  • Mustafa19 Eylül 2018

    Bugün ikinci gün acayiplikler devam ediyor. Bugün beni arayan Millenicom adını kullanarak hzılı konuşup Digiturk aboneliği satmak isteyen 0850 5331099 numaralı numaraya istemiyorum kabul etmiyorum desem de gelip bağlayacağız dedi. Bu durumu önce çağrı merkezinizde bayana aktardım. Kesinlikle biz bilgileriniz paylaşmıyoruz dedi. Bende Millenicom aboneliğim dün başladığını adımı numaramı siz paylaşmadan bu kişiler nasıl biliyor dedim. Beni üstlerinize bağlayın durumu anlatayım desem de olmadı. Ayrıca WhatsApp hattınızdan size başvurunca gerçek ortaya çıktı ne olduğu belirsiz alt bayilerinizle bilgilerimizi paylaştığınızı öğrendim. Bunlar kayıtlarda var. Ben abuk subuk telefonlar almak istemiyorum bilgilerimin kimseyle paylaşılmasını istemiyorum. Yasal olarak hakkım bu. Müşterilerinizi her yönden mağdur ediyorsunuz. Doğru düzgün dün interneti bile bağlayamadınız. Ek olarak bugün bu çıktı. Kim bilir yarın ne olacak.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler