Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Millenicom Altyapı Çalışması Sonrasında Gelmeyen İnternet Ve Ücreti

Ozan
06 Mart 14:57
1.503

Millenicom 'u neden kullanmamalısınız? Herkesin Okumasında Fayda Var

Millenicom'a ait ev interneti aboneliği kullanıyorum ve 05.03.2024 günü altyapı çalışması nedeniyle kesinti olacağına dair bilgilendirme mesajı aldım. Çalışma saatinde internet bağlantım kesildi ve çalışmanın sona erdiği 05:00 saatinden tam 6 saat sonra dahi internet bağlantım yoktur. Aynı gün saat 12de online işlemler üzerinden arıza kaydı bildirdim. Müşteri hizmetlerine ulaşamadığım ve Millenicom'un şikayet değerlendirme süresinin uzun olmasından dolayı modemi kapatıp açtım internet bağlantım düzeldi, sorunsuz şekilde internete bağlandım.

Şikayetten bir süre sonra internet bağlantısının teknik ekip tarafından iç tesisata müdahale edilerek giderildiği için faturama 399,90 ₺ ücret yansıtılacağı yönünde mesaj aldım.

Altyapı çalışması olana kadar bugüne dek yaşamadığım bir sorunu çözmüş olduklarını iddia ederek faturam aylık internet faturamdan dahi fazla bir ücret yansıttılar.

Aylık 279 ₺ ödüyorum ve bu ay gelen zamla faturam 379 ₺ oldu. İç tesisatıma yapılan müdahale nedir, ne işlem yapıldı diye bilgi almak istiyorum cevap vermiyorlar, süreç bu şekilde diyerek geçiştiriyorlar.

Modem kapatıp açınca giden arıza için para talep edilmesi Millenicom ve teknik ekibinin iş ahlakına uygun hareket etmediğinin göstergesi. Gelen kişiler ne işlem yaptılar? Kablo mu takıldı, onarım mi yapıldı, yoksa herkes parasına bakıyor buna da işlem yapıldı yazalım diyerek kazanç mı elde ediliyor belli değil.

İç tesisat benim sorumluluğumda ama yapılan işlem için ne bana bilgi veriliyor be de rızam gözetiliyor.

Ben nereden bileceğim gelen kişilerin art niyetsiz olduğunu, bütün gün evdeydim kimse aramadı. Madem bir arıza tespit ettiniz söyleyin ben de yapılsın ya da yapılmasın diyeyim.

TurkNet'e geçiyorum. Hemen o gün taşıma işlemi başlattım. Millenicom ile TurkNet arasında 20 ₺ fark var. 20 lira için canınızı sıkmayın, mağdur olmayınız.

Millenicom Altyapı Çalışması Sonrasında Gelmeyen İnternet Ve Ücreti
Millenicom Altyapı Çalışması Sonrasında Gelmeyen İnternet Ve Ücreti
profile profile profile
4 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Millenicom İnternet Hizmeti Hk.

Murat
22 Nisan 17:38
410

Millenicom Haksız Faturalandırma Usulsüz Ücret Talebi

Volkan
12 Mart 20:42
227
1

Millenicom İnternet Bağlantı Süreci

Hakan
13 Ekim 2023 17:30
688
Benzer Şikayet Yaz