Millenicom Almadığım Hizmetin Bedeli

İsa İsa01 Nisan 14:13

3 ay önce Millenicom'a internet üzeri başvuru yaptım. Beni daha sonra arayıp 1 gün sonrası interneti gelip bağlayacaklarını söylediler ama ne yazık ki gelmediler sürekli 2 gün sonra 3 gün sonra geleceklerini söylediler ve bir türlü gelmediler. Bende başka bir firmadan internet bağlattım. Ertesi gün gelip internetimi bağladılar. Bu sırda Millenicom adıma abone açmış imzam kimlik fotokopim bile yokken adıma fatura bile çıkarttılar. Ben almadığım hizmetin faturasını nasıl ödeyeyim. Bu durumun düzeltilmesini ve ilgilenmesini arz ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İsa 2 hafta önce

5 ay önce telefon üzeri başvuru yaptım haftalar geçti kurulum yapılmadı bende başka bayiden başvuru yaptım ertesi gün kurulum yaptılar ve 5 aydır internetimi kullanıyorum daha önceden de bunu beyan etmiştim ama kimse kayleye almadı ve sonunda Tüketici Hakları'na başvurmak zorunda kalacağım bu durumun düzelmesini rica ediyorum bu son şikayet duyurumdur bu durum düzelmez ise gerekeni yapacağım hizmet almadığım bir kurumdan nasıl fatura çıkarırsınız bana? Kimseye de tavsiye etmiyorum bunlar adam dolandırıyorlar...

Millenicom Logo Millenicom 02 Nisan 17:23

Merhaba İsa Bey, Sizler ile görüşme sağlamış bulunmaktayız. Şikayetiniz ile ilgili gerekli aksiyon alınarak konu hakkında çağrı merkezi şikayeti açılmıştır. Ayrıca faturalama için Fatura itiraz kaydı açılmıştır. İlgili birim konu hakkında kontrol sağlayarak sizlere bilgi paylaşımı sağlayacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler