Millenicom Adsl Vdsl Port Değişiklik İsteği Beceriksizliği!

Ahmet Ahmet 2 ay önce

Yarım saat önce ADSL portundan VDSL portuna geçiş yaptım bütün taleplerim alındı, bana kendilerinin sattığı modem (ZyXEL vgm1312 t20b model numaralı) VDSL desteklemediğini söyledi yeni modem almanız gerekiyor dedi, dedim bu sefer ben kendi modemimi kendim almak istiyorum siz işleminizi yapın modemi bana bırakın dedim, tamam dendi her şey sorular sordu onaylıyor musunuz? Evet onayladık telefon kapattık. 15 dakika sonra ben modemimi İnternetten araştırdım VDSL desteklediğini gördüm geri aradım farklı birisi açtı İsmi Merve,15 dakika önce sizle paket yükselttik bununla ilgili görüşecektim dedim ben öyle bir talep bulamadım dedi şaşırdım kaldım, bir önceki temsilciyle yarım saat konuştum belki ama onun üzerine talep oluşmaması beni çıldırttı. Hem paket değişikliği talebimin yapılmaması ve hem de yukarıda belirttiğim modemi onlar tarafından verildiği halde desteklemiyor deyip desteklemesi yalan konuşmaları beni zıvanadan çıkarttı. Şu an bu mesajı yazarken halen daha telefonla işimi halletmeye çalışıyorum ve kesinlikle bir üst yetkiliyle, şefle müdürle görüşemiyorum kesinlikle bağlamıyorlar. Bakalım ne olacak? Abone no.:9829972.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Ahmet 2 ay önce

Her hafta sonu muhakkak internetim kopuyor modemden IP alınmadığı söyleniyor modem kurulumu yapılıyor tekrar internet gidiyor sonra tekrar geliyor sonraki hafta bir daha gidiyor, teknik ekiple görüşüp sorun çözüleceği söyleniyor çözülmüyor. Şikayette bulunmak istiyorum diyorum aktarım sağlayamayız diyorlar. Bıktırdı bu Millenicom gerçekten kullanmayın.

profile-icon Ahmet 2 ay önce

Sorunum çözüldü teşekkürler

profile-icon Ahmet 2 ay önce

Sorunum çözüldü teşekkürler

Millenicom Logo Millenicom 2 ay önce

Değerli müşterimiz , iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili bilgi aktarılmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 2 ay önce  

    Ahbet bey ben şef müdürleriyle görüştüm onlarda geçiştiriyor. Hiçbir türlü yardımcı olmuyorlar. Teknik destek arayacak diye kandırıp geçiştiriyorlar

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler