Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Millenicom Abonelik İptali Başvurusu

profile
10 Haziran
340

Millenicom aboneliğimi iptal etmiyor fatura gönderiyorlar her ay arıyorum muhatap almıyorlar ne müşteri hizmetleri ne de Genel Müdürlüğü iptal almıyor. Her ay fatura gönderiyorlar bu şekilde bir firma anlayışı olamaz. Kullanmak istemiyorum.

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 47 dk
Millenicom Logo
10 Haziran 13:41

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz talebiniz bizlere ulaşmıştır. Ekiplerimizin sizinle irtibata geçerek destek olacağını belirtmek isteriz. Sağlıklı günler dileriz.

Millenicom Logo
18 Haziran 09:33

Değerli Müşterimiz Merhaba; Şikayetinize istinaden sistemde kayıtlı iletişim numaranızdan arama sağlanmış ancak ulaşılamamıştır. Konuya ilişkin olarak gün içerisinde tekrar arama yaparak yardımcı olacağız. Hizmetlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Benzer Şikayetler

1

Millenicom Hizmet Yetersizliği Ve Mağduriyet

profile
5 gün önce
318

Altyapı olmasına rağmen 15 günde ne hizmet alabildim ne de iptalim yapıldı. Başvuru talebini aldıktan sonra sallamıyorlar bile. Müşteri hizmetleri çok kötü hizmet çok kötü. Çok büyük zaman kaybı. Mağdur ettikleri yetmezmiş doğru düzgün cevap veren de yok. Hep aciliyetiniz belirtildi deniyor.

Millenicom Kuruluma Gelmiyorlar Bağlantıyı Kim Yapacak

profile
3 hafta önce
159

Millenicom İnterneti bağlamaya gelmiyorlar 6 gün geçti müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen kimse kuruluma gelmiyor. Tekrar aradığımda arayamıyorum başvurunuz devam ediyor deyip telefon kapanıyor başka numaradan arayıp söylediğimde sürekli aynı şey gelecekler deyip kapatıyorlar.

Millenicom'un 40 TL Pahalıya Satmak İçin İnternetimi 12 Gün Bağlanmadı

profile
4 hafta önce
529

Millenicom internet sağlayıcısı üzerinden internet almak istedim. TurkNet'ten Millenicom'a geçiş işlemi esnasında sorun çıktı ve Millenicom'a geçiş yapamadım. Yeni abonelik başvurusu yaptım ama altyapım yok denilerek 7 gün bekletildim. Sorunu ben çözdüm kendim Türk Telekom ile görüşüp. Ardından mill...

Millenicom'un 40 TL Pahalıya Satmak İçin İnternetimi 12 Gün Bağlanmadı

Millenicom İnternetimi Bağlamadılar Bekliyorum Bu Yıl Belki Bağlanır

profile
25 Ağustos
224

Çok araştırdım nasıl bir kurum olduğunu bile bile düştüm. Daha internetimi bağlamadılar. Bu yıl bağlarlar inşallah hiç zannetmiyorum ama hizmet 0 yok derecek kadar az değil yol müşteri hizmetleri 0 bile değil eksi Allah düşürmesin.. Başvuru t. C. ***55578*** telefon 05352***008.

Millenicom İnternetimi Bağlamadılar Bekliyorum Bu Yıl Belki Bağlanır

Millenicom Firmasının Kargo Ücretini Bana Ödetmesi

profile
12 Ağustos
1.154

Milleni abonelik iptali yaptım, modemi iade kargo ücretini gönderici ödemeli olarak göndermemi istiyorlar. Her türlü ücret alma derdine düşmüşler. Millenicom pişmanlıktır. Müşteri olurken her güzelliği yapıyorlar ama abone iptaline gelince is değişiyor. Dönüş yapılmasını talep ediyorum. Dönüş yapıl...

1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 4 sa 47 dk
Benzer Şikayet Yaz