Millenicom 2 Yıllık Taahhütle 100 Liraya 10 MB İnternet Veriyor

Rövşən Rövşən29 Mart 01:01

Arkadaşım 2 yıllık taahhütle abone numarası 9920*** olan Millenicom'a geçti şu an evde onu kullanıyoruz. Her ay 100 lira fatura ödüyoruz. 

Bize vaat ettikleri internet hızı 25 30 megabit arası amma velakin kullanabildiğimiz internet 10 megabit. Ben 10 megabit için 100 lira ödemek istemiyorum. Kimseye saf muamelesi yapamazsınız. Sürekli ve her gün sizin sekreterlerin sesini duymak zorunda değiliz. Sürekli internette kesilmeler oluyor sürekli yavaşlamalar oluyor. 100 lira veriyorum ve doğru düzgün bir fil izleyemiyor, doğru düzgün bir oyun oynayamıyorum. 

Anlayacağınız bıktım artık. Sürekli dakikalarca telefonda sekreterinizle konuşa bilmek için telefonda beklemekten sıkıldım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Rövşən 31 Mart 02:22

Arayıp ayrıntılı bilgi alıp ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Ancak şikayetimi sorunum çözülmeyinceye kadar silmeyeceğim maalesef.

profile-icon Rövşən 31 Mart 02:21

Arayıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Millenicom Logo Millenicom 30 Mart 19:22

Merhaba değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz şikayetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından tarafınıza bilgilendirme sağlanmıştır. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler