25 Nisan
Yorum Yap
#10375611

Millenicom 2 Yıldır Hiçbir Konuya Çözüm Üretemeyen Firma!

Öncelikle belirteyim müşteri temsilcisi bu yazıya dönüş falan yapmasın. 2 yıldır hiçbir konuya çözüm üretemeyen sizlerden bir beklentim yok. Sadece insanların sizin tuzağınıza düşmesini engellemek istiyorum. 2 yıldır Millenicom kullanıyorum. Her günüm internetim ile ilgili problemlerle uğraşarak geçti. Müşteri hizmetlerini problemler dolayısı ile ortalama 2 günde bir ararım. 2 ayda hat nakli gerçekleştiremezler, hızımı yükseltmek isterim yükseltemezler, modem isterim arızalı modem gönderirler, altyapım 50 MB e kadar destekler ancak bana 8 MB internet verirler.


Evet 8 Mbit. Verdikleri bu 8 MB' lik internetin fiilli kullanımdaki hızını size görsel olarak paylaşıyorum. 0.39 Mbps. Çok komik değil mi bende şu anda sinirden kahkaha atıyorum. Hollanda'daki kuzenimin 12 dakikada indirdiği oyunu 3 günde indiriyorum.

Nuri 1.055 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi25 Nisan

    Merhabalar, Size daha iyi hizmet verebilmemiz için her türlü talep, sikayet ve önerilerinizi 0850 333 0 333 numaramızdan veya [email protected] mail adresimizden Müşteri Hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Millenicom Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler