14 Eylül 2013

Millenicom Ödediğim Faturayı Ödenmemiş Gösterip İcra Gönderdi!

Mart ayında Millenicom internetimi kapattırdım ve TTNET geçtim. Eylül ayındayız ve bana icra belgesi geliyor mart ayından kalma faturanız var diye. Ben bu neti kapattırırken hiç bir faturam gözükmüyordu ve faturam olsaydı kapatmazlardı. Kapatırken faks yollayacağız dediler, kapandığında dahi göndermediler. Madem mart ayında faturam vardı eylül ayındayız.

Bu zamana kadar neden telefon veya mektup gelmedi eve? Onuda geçtim mart ayının faturası gelmedi eve. Şimdi gelmişsiniz faturanız var diye icra mektubu yolluyorsunuz. Bu kadar olmaz, milleti yanıltmayın. Ben o 50 TL vermem! Bu yaptığınızdan dolayı sizi her yere şikayet edip hakkınızda hukuki işlemleri başlatıp tazminat davası açacağım.

Sinan 137 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Yapılan telefon görüşmemizde, ödeme işlemleriniz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. www.milleni.com.tr internet sitesinde yer alan Online İşlemler menüsünden ücretsiz giriş yaparak veya 0 850 333 0 333 no'lu Doping Müşteri Hizmetleri’ni arayarak kredi kartınız ile hemen ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca, fatura ödemelerinizi abone numaranız ile ekte listesi yer alan ödeme kanallarımızdan da ödeyebilirsiniz. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön