23 Nisan 2013

Milleni.com Müşterisini Yok Sayıp Kendini Ceza Kurumu Sanıyor!

6 ay kadar önce telefonla aranıp Doping'e geçersem Ttnet'e taahhüdümün bitmediğini söylememe rağmen hiçbir şekilde cezaya maruz kalmadan geçebileceğimi söylediler ben de digitürk veriyorlar diye kabul ettim.

Birkaç ay sonra Ttnet'ten 170 liralık ceza faturası geldi. Doping'e bildirince haklı olduğum anlaşılıp size fatura iadesi yapacağız dediler yaklaşık 2 ay sonra defalarca arayıp hatırlattıktan sonra 170 liralık faturayı 66 lira olarak yaptılar. Neden 170 değilde 66 TL olduğunu sorunca şirket prensibi olarak modem ücretini ödemeyiz dediler. Ancak benim Ttnet'e ödediğim 170 liranın zaten 100 lirası modem ücreti cezası dediğimde biz onu karşılamıyoruz dediler. Böyle bir şeyi mantık almıyor.

Tc 95 Okunma

Cevaplar

  • Tc 05 Haziran 2013

    anlamakta zorluk çekiyorsunuz sanırım bana kesilen ceza faturasına cihaz bedeli de dahil hangi hakla ve kanunla cihaz bedeli ödemiyoruz diyebiliyorsunuz bana ödemediğiniz 50 yada 60 lira yüzünden hem beni hemde çevremi kaybedeceksiniz böylesi şirketinize daha mı fazla kazandıracak sanıyorsunuz sizin başınızdaki yönetici müdür yada ceo adı her neyse çok kafalı biriymiş kendisine en derin selamlarımı sunuyorum TUGAY ŞENOĞUL

  • Tc 24 Nisan 2013

    yazdığınız cevabı ben zaten biliyorum zaten şikayetim bu cevabınız için hazırlandı ceza faturası cihaz bedelini de kapsadığı için cihaz bedelinin de iadesini talep ediyorum cihaz bedelini gerekirse 5 katını harcayıp size dava açacağım ailemde 4 tane avukat var bu sorumsuzca müşteriyi aşağılayan rencide eden tavrınızlamı piyasada yer bulacaksınız başınızdaki yetkililere bu tutumlarının yanlış olduğunu görsel ve yazılı basında firmalarının itibarını 100 lira yüzünden karaladıklarını hatırlatmanızı rica ederim.emin olun gereken yapılacaktır.

  • Millenicom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Yapılan kontrollerde önceki operatör tarafından verilen indirim tutarları tarafınıza iade edilmiştir. Almış olduğunuz cihaz bedeline ait iade yapılmamaktadır. Saygılarımızla, Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön