22 Şubat 2013

Milleni.com Kopma Problemi!

Doping Adsl hattım ara ara kopmaktadır. Müşteri hizmetlerini ilk aramamda bina iç tesisatini kontrol etmemi önerdiler , tüm kabloları ve splitteri değiştirdim , bir süre sonra sorun tekrar zuhur etti tekrar aradım iç hattı kontrol ettiğimizi ifade ettim , bu durumda kayıt açacağını ve bana bilgi vereceklerini söylediler.

2 gün sonra hattınızda sorun bulunamamıştır die sms geldi . Halbuki geriye doğru 1 aylık kullanım logları analiz edilse kopmalar çok rahat görülebilir. Her ihtimale karşı yeni bir modem taktım ve modem loglarını analiz ettiğimde hat düştüğünde hata olarak sürekli dsl out of synç gelmektedir özellikle yüksek hızlarda çok kopma olmaktadır. Durumdan şikayetçim acilen çözüm bekliyorum.

Yasar 50 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına konu teknik birimimize aktarılmıştır. Sizinle irtibat kurulacaktır. Yapılan telefon görüşmemizde talebiniz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön