22 Şubat 2013

Milleni.com İnterneti Sağlıklı Kullanamıyorum!

Milleni.com firması beni bin bir masalla üye yaptıktan sonra kötü bir internet vaat etmemişti fakat aşırı kötü bir internet bağlantım var her gün hat değerlerimin sabitlenmesi için Doping firmasını arıyorum sabitleniyor ve bir süre sonra tekrar internetim gidiyor.

Bu hergün böyle ben hergün doping'i aramak zorunda değilim arayıp teknik destek istiyorum gelin hattımı düzeltin diyorum arıza kaydı oluşturuluyor fakat sonuç 0 beni Türk Telekom'a yönlendiriyorlar hat değerleriyle onlar ilgileniyor diyor 8 megabit.'e kadar internet kullanıyorum sözle ama 1 megabit'i bile göremiyorum lütfen artık ya santrali mi değiştirin ya da bir şekilde gelin hatlarımı kablolarımı değiştirin çok mağdurum!

Uğur 43 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına konu teknik birimimize aktarılmıştır. Sizinle irtibat kurulacaktır. Yapılan telefon görüşmemizde talebiniz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön