22 Mart 2013

Milleni.com İnternet Hızı Çok Düşük!

Doping adsl 2+ kullanıcısıyım ama internet hızıyla ilgili ciddi sıkıntılar yaşıyorum. Youtube'dan kısa bir video izlerken videonun 10 kere takılması cidden sinir bozucu bir olay. Bunun için müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen her seferinde dopingin sitesinden hız testi yaptırıyorlar ve çıkan her sonuç gayet normal oluyor.

Daha önceden aynı hız ile T***'i kullanırken hiçbir donma ve takılma sorunu yaşamıyordum. Bu durumla karşılaşınca her seferinde müşteri hizmetlerini arayıp aynı cevabı almaktan bıktım. Taahhütüm olduğundan aboneliğimin iptalini istediğim zaman belli bir miktar ücret ödemem gerekiyormuş. Bu yavaş internet sorunuma makul bir çözüm getirilmesini talep ediyorum.

Onur 67 Okunma

Cevaplar

  • Onur 27 Mart 2013

    Her zamanki gibi aynı şekilde kendilerince çözüm yolu bulan Doping Adsl ekibini tebrik eder internetimin bu aşırı yavaş hızından dolayı teşekkürlerimi sunarım !!! Ve doping adsl'i asla tavsiye etmiyorum, sakın ola bulaşmayın taahhüt falan el mahkum bu kağnı hızında interneti kullanmak zorunda kalırsınız. Siz siz olun internetinizi Dopinglemeyin.

  • Millenicom Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Bilgi vermek için sizi irtibat numaralarınızdan aradık. Fakat tarafınıza ulaşamadık. Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına konu teknik birimimize aktarılmıştır. Sizinle irtibat kurulacaktır. Saygılarımızla , Doping ADSL Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön