15 Mayıs 2013

Milleni.com Harika Hizmet!

2 ay kadar önce kardeşimin adına Digiturk ile beraber doping ınternet aboneliği yaptık. Başvurudan sonra eve gelip bağlantıyı yapmaları 20 gün sürdü. Bağlantıyı yaptılar bu sefer internet kopmaları sorunları yaşar olduk. Birkaç kez kardeşim telefonda görüştü. Yok sorun modemdendir dediler başka numaralar verdiler.

Bir sürü telefon trafiği yaşadık. Baktık sorun çözülmüyor dedik komple aboneliği iptal edelim. Tekrar Digiturk e ulaştık durumu anlattık. Digiturk 'tekiler araya girdiler ve sorunun çözümünün olduğunu anladık. Çok geçmedi bu sefer modem bozuldu, dediler modemi gönderin en geç 20 gün içinde cevap gelir. Bu yazıyı da başkasının bağlantısı üzerinden yazıyorum. Bilginize sayın Doping yetkilileri.

İbrahim 76 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına konu teknik birimimize aktarılmıştır. Sizinle irtibat kurulacaktır. Yapılan telefon görüşmemizde talebiniz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön