Millenicom-Doping Yıllardır İnternet Hız Problemi Düzelmedi...

Emrah Ş. |

Daha aboneliğimin başında başlayan sorunlar bir türlü bitmedi ve her ay en az birkaç kez tekrarlayan, bir kısa bir uzun süre devam eden internet hızının 1 MB'ın bile altına inmesi yine tekrarladı, bakıyorlar sorun yok, ama; daha sabah bağlandığım internete ne oluyor da dibe vuruyor. Adres aynı, modem aynı, kablolar aynı, her şey aynı, hız-kalite sürekli değişiyor. Bırakın video açmamayı, sayfa açmamayı vb. internet o kadar yavaş ki internet bağlantınız yok diye uyarı çıkıyor, google sayfasını açmak dakikalar alıyor, hız testini yapana kadar canım çıktı, modemi kapatıp açıyorum, hız biraz yükseliyor, birkaç dakika sonra tekrar 1 MB'ın altında, hatta 0,1 MB seviyelerini bile görmediği oluyor.

En kısa sürede ve kalıcı olarak internet hız-kalite problemimi giderin, zaten taahhüdüm falan da kalmadı, hemen kapattırmayı düşünüyorum. Her gün sizin hız, kalite probleminizle ve sizinle mi uğraşacağım.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  09:06

  Değerli Müşterimiz;

  Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde hat değerleriniz kontrol edilerek bilgilendirme yapılacaktır.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Doping İnternet Müşteri Hizmetleri
  T: 0 850 333 0 333
  F: 0 212 325 66 16