10 Mart 2016

Millenicom-Doping Kesilen ADSL ve Oyalama.

29.02.2016 Pazartesi öğlen 14:25'te kesilen ADSL bugün 10.03.2016 Perşembe ve hala kesik durumda internet yok. DSL ışığı yanmıyor modem sürekli açık ve takip ediyorum kesildiği tarihten bugüne dek bunun yanında iki günde bir müşteri hizmetlerini arayarak bilgi almaya çalışıyorum. Sorunumu anlatmaya çalışıyorum fakat hep aynı şeyler söyleniyor sanki beni oyalıyorlarmış havasına kapılmaya başladım ve artık son çare olarak buraya konu açmak istedim.

Şunu bilmenizi istiyorum, şu anda hemen kapatmak istiyorum adıma kayıtlı olan hattı ama cayma bedeli yüzünden bunu yapmıyorum ancak daha ne kadar bekleyebilirim bilmiyorum bıktırdınız beni!

Mahmut 149 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut11 Mart 2016

    Yine aynı şeyler yazılmış müşteri hizmetlerini her aradığımda bana söylenenleri yazmışsınız ve bir şey daha az önce telefonuma doping, ten SMS geldi ve aynen şöyle yazıyor. Değerli müşterimiz bölgenizde yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı geçici bir süre internet hizmeti verilemeyecektir. Siz beni delirtmekmi istiyorsunuz? Benim internet, im 29.02.2016 tarihinde öğlen kesildi ve kesildikten 15 dk sonra müşteri hizmetlerini aramıştım arıza kaydı alınmıştı zaten sanki benim internetim dün kesilmiş gibi davranıyorsunuz 12 gündür kesik internet ve 12 gün boyunca her aradığımda bana farklı farklı şeyler söylendi bazen santral, de arıza var denildi bazen ise bakım çalışması var denildi... .

  • Millenicom Temsilcisi10 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz; Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde hat değerleriniz kontrol ederek tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön