03 Şubat 2014

Millenicom-Doping İnternet Telefon Hattı İptali

Millenicom'a bağlı ev telefon hattımızı kapatmak için müşteri hizmetlerinin verdiği faks numarasına faks çekmeye çalıştık. Ancak çekemedik. Faks çekmeye gittiğimiz yerdeki yetkililer karşı taraftaki faksın kapalı olduğunu bu yüzden gitmediğini söylediler. Numarayı almış internetten de kontrol ettik ve 2 kere daha denedik ancak faks kapalıydı. Faks çekmeye çalıştığımız bilgisayarcıdan da buna dair bir belge aldık.

Daha sonra müşteri hizmetlerini arayıp faksla ilgili sorunun anlattığımızda görüştüğümüz kişilerin hepsi sorunu dinleyerek yetkili birime bağlayacaklarını söylediler ve dakikalarca beklettiler bağlanan kişilerin hiçbiri sorunu çözmedi. Telefon hattını kapatmak için günlerdir uğraşıyoruz.

Beril 821 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Hat iptal talebinize istinaden telefon görüşmemizde bilgiler tarafınıza aktarılmıştır. Hattınızın kapatılabilmesi için talebinizi içeren imzalı dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi e-posta ya da faks ile iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön