18 Eylül 2014

Millenicom-Doping İnternet Taahhüdü İptal Etmiyor.

2 yıllık Millenicom-Doping İnternet doping adsl kullanıcısıyım. Abonelik annemin üzerine önümüzdeki ay taahhütümüz biteceği için Millenicom-Doping İnternet'ten aramışlar ve yeni taahhüt önermişler. Annemde aradaki farkı tam anlamadan kabul etmiş ve daha önce 37 lira olan aylık internet kullanım ücreti 50 lira olmuş bunu öğrenince hemen aradım ve taahhütün iptalini istedim.

Garip şekilde müşteri hizmetlerinde s** hanım yapabilecekleri bir şey olmadığını sadece hattı iptal edebileceklerini ve bunun içinde başlamayan taahhüt için para almalarının gerektiğini söyledi ve beni daha yetkili bir kişiyi aktarmasını istediğim halde yetkilinin kendisi olduğunu söyledi. Gerekenin yapılmaması başka mercilere de başvuracağım.

Doruk 525 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Bize iletmiş olduğunuz konunun çözümü için başlattığımız inceleme devam etmektedir. İnceleme tamamlandığında sonuç hakkında sizi bilgilendireceğiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön