06 Şubat 2014

Millenicom-Doping İnternet Söylenilen Tarifeye Geçirilmedim

Ben Doping Adsl'den memnum olmam nedeniyle taahhüdüm bitmesine rağmen çıkış yapmadım. Hatta bundan 2 ay önce telefonu da Doping'e taşımak istedim. 56 TL'ye 8 MBS sınırsız ve sabah 7 akşam 7 telefon tarifesine başvurdum. Başvururken telefonun eşimin üzerine olduğunu belirtmeme rağmen sorun olmayacağını söylediler. Kargoyla belge geldi imzalayıp gönderdim, telefonla işleminiz yapılıyor diye dönüş yapıldı.

Fakat 2 ay sonra fark ettim ki telefon Doping'e geçmemiş. Telefon açıp nedenini sorduğumda ise telefonun başkasının üzerine kayıtlı olduğu söylendi. Böyle bir saçmalık görmedim ben zaten en başında bunu belirttim. Ve madem olmuyor neden telefon açmadınız. "Amacınız NE" dalga mı geçiyorsunuz.

İbrahim 156 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim08 Şubat 2014

    Doping'in beni memnun eden tarafı talebimin gerçekten dinlendiğinin ve önem verildiğinin hissetirilmesiydi. Bu kez arayan arkadaş memur zihniyetiyle hareket etmesi beni üzdü. Yani evet görevini yerine getirdi fakat karşımdakinin işini isteyerek yapan ve müşteriye değer veren bir firma olduğunu hissedemedim. Bunun bir örneği iki ay önce benim faydalanacağım bir kampanya vardı ve ben bu kampanyadan faydalanamıyorum dediğimde bence söylenmesi gereken aynı şartların devam ettiğiydi. Fakat söylenen siz telefonu taşıyın sonra bakarız gibi bir şeyler. Bu ise "hallederiz abi" mantığı oluyor. Biraz daha çözüm odaklı olmanız gerektiğine inanıyorum. Sonuç hiçbir şey yapılmadı, şikayeti yazmamla yazmamam arasında benim için fark olmadı. İkincisi telefonu artık neden size taşıyayım? Bu mantıkla hareket eden bir firmadan interneti başka firmaya taşımak daha mantıklı değil mi?

  • Millenicom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Yapılan telefon görüşmemizde,teknik probleminiz ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön