Millenicom-Doping İnternet İnternet Bağlantı Sorunu Yaşıyorum.

Yılmaz R. |

Millenicom-Doping Internet 8.8.2014 tarihinde açmış olduğum arıza kaydına istinaden benden 11.08.2014 tarihinde randevu alındı.randevu alınmasına rağmen teknik ekip gelmedi.Ve bugün arkadaşlar tekrar arayıp yarın için randevu istedi.sorunun kaynağını belirtmeme rağmen ve bir türlü yetkili ve bilgili kişiye ulaşamadığım için bu konuyu açma gereksinimi duydum yaklaşık 8 defa müşteri hizmetlerini aradım.konu hakkında hiç bir işlem dahi yapamıyorlar.ve tek istediğim şey yetkili ve bilgili biriyle görüşebilmek.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz R.
  12 Ağustos
  13:52

  Zaten müşteri hizmetlerinden aynı cevabı alıyorum.Standartlarınız dışına çıkıp ta insanları bir şeyler yerine katmıyorsunuz.5 gündür aynı cevabı verip duruyorsunuz.2 gün içinde çözülmediği sürece tüketici haklarına başvuracağım.Öğlen saatlerinde görüştüğüm müşteri hizmetleri bana 10 dakika sonra yetkili birinin ariyacağını söyledi.fakat 2 saat geçti hala bi gelişme yok.Neden randevu alındığı gün gelinmiyor?Müşteri sürekli sizin müsait olmanızımı beklicek?

 • 12 Ağustos
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  Yetkili birimimiz ile yapılan telefon görüşmesinde, arızanız ile ilgili tarafınıza bilgi aktarılmıştır.

  Internet bağlantınızdaki arıza için çalışmalar devam etmektedir. Çalışmalar tamamlanana kadar modeminizi açık tutmanızı rica ederiz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Millenicom Müşteri Hizmetleri
  Tel : 0 850 333 0 333
  Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91