11 Temmuz 2015

Millenicom-Doping İnternet Hız Yerlerde!

Aylardır bu firma ile başımız beladadır. Önceden TTNET ADSL ve Türk Telekom kullanıyorduk. TTNET hızı düşük diye ve Doping ADSL'in fiyatı uygun diye hem telefon hem de internet hizmetini buradan almaya başladık. O günden beri internet hızı yerlerde. Yüksek internet garantili ve sınırsız olarak almıştık ama yüksek internetin yanına bile yaklaşamadık. Faturalar bize söylenilenin çok üzerinde geliyor. Her defasında günler sonra ulaşabildiğimiz müşteri hizmetleri çeşitli bahaneler ileri sürüyor. Zaten müşteri hizmetlerine ulaşabilmek bir mucize. Ayrılmak istiyoruz. Aylardır oyalıyorlar. Şimdi de ayrılırsanız 300 küsur cezanız var diyorlar.

Enes 215 Okunma

Cevaplar

 • Enes14 Temmuz 2015

  Her türlü yasal yola da başvuracağım...

 • Enes14 Temmuz 2015

  Taahhüdümüzün bitmesine kadar dayanmaktan başka çaremiz yok. Çünkü yüksek miktarda bir ceza söz konusu. Ama bir daha kapısının önünden dahi geçmeyeceğim. Eşimi dostumu akrabamı da geçirtmeyeceğim. 3 kuruş daha fazla verip kaliteli hizmet alacağım.

 • Enes14 Temmuz 2015

  Daha sonra arayan teknik servis deki bay da mahkemeye gideceğimizi söyleyince gayet saygısızca (sesini yükseltti) konuşmuştur. Ve son yaklaşık 6 aydır söyledikleri gibi düzeltmeye çalıcaklarını söylemiştir. Hiçbir şeyin kaydolduğumuzdan bu yana değişmediği gibi daha da kötüye gitmesini artık yadırgamıyorum. Alıştık tabi.

 • Enes14 Temmuz 2015

  Dün sabah önce genel müdürlükten aradığını söyleyen hanım normal bir şekilde konuşurken tüketici haklarına başvuracağımızı söyleyince bir anda sesini yükseltti ve kaba bir şekilde saygısızca konuşmaya başladı. Paketi alırken telefon kullanım miktarının sınırsız ve 45 TL olduğunu söyleyen şirket 2 ay sonra 90 TL le ye ulaştı. Telefon aşımı olmayacağını söyleyen bayiye inanan babam sözleşmeyi okumamış. Tabi suç babamda. Bu ülkede kimseye güvenemeyeceğini halen farketmemiş.

 • Millenicom Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz; Yapılan telefon görüşmemize istinaden teknik probleminiz, ilgili ekiplerimize iletilmiş olup faturalarınız ile ilgili sabit telefon kullanımınıza ait paket aşımı ve kullanımı hakkında tarafınıza bilgi verilmiştir. İnceleme tamamlandığında sizinle tekrar iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön