Millenicom-Doping İnternet Haksız Kazanç Sağlıyor.

Doğan L. |

Bir hafta kadar önce uygun fiyatı nedeniyle Millenicom-Doping İnternet'e geçiş yaptım. Ancak bu süre zarfında sürekli olarak internette aşırı yavaşlık ve kopma problemi yaşıyorum. Konu ile alakalı müşteri hizmetleriyle görüşerek 3 gündür arıza kaydı oluşturuldu. Yapılan kontrollerde bana taahhüt edilen bağlantı hızının 16'da 1'i gibi komik bir değer ile bağlandığım tespit edildi.

''Arıza kaydı yapıldı, en kısa sürede bakılacak'' dendi, ancak 3 gündür ne gelen var, ne de giden. Kullanamadığım internetin ay sonunda ücretini eksiksiz tahsil edileceği gerçeği ile yüzyüze kaldım.Hattımın iptalini istedim bu kezde 240 liralık fatura çıkardılar.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan L.
  18 Ekim
  23:16

  Nihayet sözleşmem bitti de kurtulabildim. Bu arada firma benim gibi mağdur ettiği vatandaşların ahını alması sebebiyle hak ettiği marka değerine ulaştığını basın yoluyla takip ediyorum. Çok memnun oldum. Son tavsiyem uzak durun, hatta çok çok uzak durun.

 • Doğan L.
  01 Kasım
  14:39

  Bu gün itibariyle 4 aya yakın bir zamandır sorunum devam ediyor ve sorunumun çözümüne yönelik hiç bir şey yapılmış değil. Yazıklar olsun bu çağda hala ''sattım bitti'' mantığı ile çalışan firmalara.

 • Doğan L.
  22 Eylül
  22:23

  Bu gün itibariyle 2 aydır Millenicom-Doping İNTERNET kullanıcısıyım. Ancak ufak problemimiz devam ediyor; İNTERNET yok. Bu süreçte sadece 1 kez Millenicom-Doping internet teknik ekip gönderdi.Bu çok üstün vasıflı ekip hattımda internetin bulunmadığını tesbit ettiler.Bende büyük buluşları için teşekkür ettim.

  Bir kezde telekomdan bir ekip gelerek ''Abi geç TTNET'e sorun falan kalmaz'' tavsiyelerinde bulundular. Komşularımın tamamı TTNET kullanıyor ve hiç bir problemi yok. Zaten bir problemleri olursa 2 saat içersinde sorunları ile ilgilenilip çözülüyor.Bir saf ben millenicom kullanıyorum ama internetsiz sözleşme benimki galiba :) Yalın millenicom :) Telefon hattı da yok, internette yok. Sadece ay sonu gelen fatura var.Ama hakkını yemeyelim hiç aksatmıyorlar fatura gönderme işini.


  Sayın Millenicom-Doping İNTERNET çalışanları; sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim bilgilerinize.

 • 25 Ağustos
  12:27

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşamış olduğunuz teknik sorunun giderilmesi adına bulunduğunuz adrese teknik destek ekiplerimiz yönlendirilmiştir. Sizinle irtibat kurulacak ve müsait olduğunuz zamanda ekipler bulunduğunuz mahâle geleceklerdir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Doping İnternet Müşteri Hizmetleri
  Tel : 0 850 333 0 333
  Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

 • Doğan L.
  24 Ağustos
  22:25

  Bir hafta daha internet sorunu devam ederek tamamlanmış bulunuyor.Bu hafta da millenicom bir süpriz yapmadı.Hala taahhüt ettiği hiç bir şeyi (fatura dışında) verebilmiş değil.Bu cuma telefonla arayarak "Talebiniz doğrultusunda cumartesi günü tamirat için size özel bir ekip göndereceğiz" dediler. Cevaben "Bu gün gönderin, bir aydır neden göndermediniz, ben her gün müsaitim" dedim. Ancak her zamanki gibi ne gelen var ne giden. Millenicom artık şaşırt beni lütfen.


  Sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim.

 • Doğan L.
  17 Ağustos
  16:12

  Bir haftayı daha internet sorunu giderilmeden tamamladım.3 haftadır internetim yok.Apartmanda oturan tüm komşularım başka bir internet sağlayıcı kullanıyor ve hiç birinin internet problemi yok.Zaten bir problemleri olursa 2 saat içersinde sorunları ile ilgilenilip çözülüyor.Bir saf ben millenicom kullanıyorum ama internetsiz sözleşme benimki galiba :) Yalın millenicom :) Telefon hattı da yok, internette yok. Sadece ay sonu gelen fatura var.Ama hakkını yemeyelim hiç aksatmıyorlar fatura gönderme işini.

  Sayın millenicom; sorunumu çözene ve mağduruyetimi giderene dek bu sayfadan bilgilendirmeye devam edeceğim bilgilerinize.

 • Doğan L.
  12 Ağustos
  20:50

  Evet nihayet 17. günde hattımı kontrol için bir görevli geldi. 10 dakika kadar oyalandıktan sonra ''hattınızda arıza var galiba'' dedi ve gitti. Bu büyük keşfinden dolayı görevliyi yürekten! kutladım. Arıza tabiki halen onarılmış değil ama bu da bir ilerlemedir. En sonunda hattımı onarmasada günler sonra kontrol eden oldu.

  Bu gün bir sürprizde faturamın gelmesi oldu. Aylık olarak 49.9 lira anlaşma imzaladığım ve bağlanamadığım internet için bu ay tam 69.35 lira fatura gönderen Millenicom-Doping şirketi çalışanlarına sevgilerimi! sunuyorum.

  Hattım onarılana, kullanamadığım internetin faturası şahsıma iade edilene dek bu sayfadan bilgilendirmeyi sürdüreceğim.

 • Doğan L.
  10 Ağustos
  10:05

  Evet bu gün hattım açılalı 15. gün ve hala internet hız ve kopma problemleri devam ediyor. Hattımı kontrole gelen herhangi bir görevli olmadı. Ancak sorsak ''Çalışmalar devam etmektedir'' cevabını otomatik olarak alırız.

 • 08 Ağustos
  14:50

  Değerli Müşterimiz,

  İnternet bağlantınızdaki arıza için çalışmalar devam etmektedir. Çalışmalar tamamlanana kadar modeminizi açık tutmanızı rica ederiz.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Millenicom Müşteri Hizmetleri
  Tel : 0 850 333 0 333
  Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91