15 Haziran 2015

Millenicom-Doping İnternet Doping Müşteri Hizmetleri Talebim Olmamasına Rağmen Mail İle Fatura Gönde

Millenicom-Doping İnternet abonesiyim daha önce kendi online işlemler merkezi üzerinden ve BTK kanalından özellikle faturalarımın ev adresime iletilmesini talep etmeme rağmen her defasında ev adresine iletilecektir şeklinde dönüş yapmalarına rağmen ne hikmetse faturalar ev adresine ulaşmıyor.

En son bugün online işlem merkezi üzerinden canlı destek bölümünden G**** beye geçen ay ve bu ay ki faturalarımın ev adresine ulaşmadığını belirttim ve nedenini sorduğumda faturalarınızı mail adresine gönderdim şeklinde cevap aldım. Böyle müşteri odaklı bir anlayış olabilir mi? Kendisini müşteri temsilcisi olacak bir kişi benim talebim olmadan kendi inisiyatifiyle mail adresime fatura gönderiyor şikayetçiyim.

Durmuş 290 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi16 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz; Şikayetinizi detaylı bir şekilde incelemeye almış bulunmakta olduğumuzu ayrıca sorun varsa çözülmek adına gerekli işlemlerin başlatılacağını bildiririz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön