17 Şubat 2015

Millenicom-Doping İnternet Bilgim Dışı Kontratlı Müşterileri Oldum!

Doping internet'ten 2014 Mayıs ayında hizmet almaya başladım. En başında daha taahhütlü üyelik istememem rağmen ve defalarca bunu telefonda belirtmeme rağmen. Kontratın elime geçtiği gün telefonda belirtmeme rağmen bir sıkıntı olmayacağını belirterek, kontrat imzalattılar. Ve şimdi inatla kontratlı üyeliğim olduğunu söylüyorlar. Talebim üzere yaptığımız bütün telefon kayıtları sözde incelenip bana bilgi verilecekti ama hala kendilerinden ses yok. Defalarca belirttiğim halde sistemlerinde taahhütlü üye olarak görünmeye devam ediyorum. Konu hakkında hiç bir bilgilendirme yapılmıyor.

Doğa 326 Okunma

Cevaplar

  • Doğa26 Şubat 2015

    Üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen neden hala bir cevap alamıyorum. Müşteri hizmetlerini defalarca aramam rağmen de bir bilgi alabilmiş değilim. Konuyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmadıklarını söylüyorlar başka da bir bilgi vermekten acizler ya da yetkili birisiyle görüşmenize müsaade etmiyorlar.

  • Millenicom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz Doğa Bey; Şikayetinizi incelemeye aldığımızı ve sonuçlandığında en kısa süre içerisinde bilgi vereceğimizi yapılan telefon görüşmesinde tarafınıza bildirdik. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön