Millenicom-Doping İnternet Bağlantı Sürekli Kesik ve Hediye Tableti de Göndermedi!

İbrahim Halil K. |

45 Gündür Doping'ten İnternet hizmeti alamadım ve Telekom'dan telefonun iptal olduğunu öğrendim. Meğer otomatik iptal oluyormuş v doping bana bunu söylemedi bana 2 aylık fatura çıkardılar. Telefon bağlantısı olmayan evde İnternet alamadığım halde. 1 hafta içinde gönderecekleri hediye tableti göndermediler. Defalarca arayıp ancak müşteri temsilcisiyle irtibatlandım ve bana tablet için bayi telefonu verdi.

Sanki ben sözleşmeyi o bayi ile imzaladım. Telefona da cevap vermedi hiç. İptalini ve tazminin talep ettim. Kurulum yapmadıkları İnternet'in kurulum ücretini v 2 aylık indirimi talep ettiler. Böylesi fiyasko görüşmemiş. Halen cevaplanamadı sorunlar.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Halil K.
  24 Şubat
  13:23

  henüz sonuçlanmadı..hediye tabletim gelmedi.. v bilgilendirilmdim... v yaklaşık 2 aylık kullanmadıgımz internetin faturalandırılmamamsına dair bilgi verilmedi.. acil çözüm istiyorum.. ama şu an internetimiz aktif durumda

 • 20 Şubat
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  Bize iletmiş olduğunuz konuyu çözüme kavuşturmak üzere başlattığımız işlemler devam etmektedir. Konuyu çözümlediğimizde sizi bilgilendireceğiz.

  Konu ile ilgili olarak bayimiz ile iletişime gececeğiz. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla ,

  Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri
  Tel : 0 850 333 0 333
  Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91