07 Şubat 2014

Millenicom-Doping İnternet Ankara'da İnternet Bayisi Yok

Ben Millenicom-Doping İnternet'e geçmiştim. Kampanyası biteli bayağı oldu kapattırmak istiyorum. Lakin telefonla aramaya çalışıyorum ulaşamıyorum nasıl kapattırmam lazım bilmiyorum bayilikleri de yok Ankara'da şuan internetim yok. Lakin boşu boşuna aylık ücret ödüyorum .Bunu kapattırmak istiyorum ben. Elmadağ'a gittiğimizde buradaki bayilik taşındı dediler yerini de söylemediler.

Bilgisayarı açtığım zaman internet sayfasında modem ayarlarınız yapılıyor, 30 dk bekleyin deniliyor ancak hiçbir şey olmuyor. Dediğim gibi 1 aydı boşuna para ödüyorum şikayetçiyim bu konudan zaten modemi de 2 ayda getirdiler. Onun ücretini de aldılar lütfen ilgilenilsin.

Yağmur 982 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İptal talebiniz ile ilgili yetkili birimimize bilgi aktarılmıştır. Sizinle iletişime geçilecektir. Hattınızın kapatılabilmesi için talebinizi içeren imzalı dilekçenizi ve kimlik fotokopinizi e-posta ya da faks ile iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla , Doping ADSL2+ Müşteri Hizmetleri Tel : 0 850 333 0 333 Faks : 0 212 325 66 16 - 0 212 325 27 91

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön