Millenicom-Doping İnsanları Yanıltıyorlar.

Arif A. |

20.06.2016 da T***'a internet için müracaat ettim. Ertesi gün telefonla arayan kişi internet bağlantısı için aradığını ve bilgi vermek istediğini söyledi. Ben de T****'dan aradıklarını düşünerek fiyatlar hakkında bilgi aldım. Bu arada Doping diye daha ucuza bir internet paketlerinin olduğunu söyledi, ben de fiyat ve hız cazip olduğu için kabul ettim. Daha sonra whatsapp dan kimlik fotokopimi ve imzamı istediler. T**** zannederek gönderdim. 23.06.2016'da T***'dan aradılar ve internet başvurum için olduğunu söylediklerinde ben zaten müracaat ettiğimi bağlantı için beklediğimi söylediğimde 216'lı bir numaradan mı arandığımı sordular, evet deyince onların T*** ile alakası olmadığını ayrı bir servis sağlayıcı olduğunu insanları T****'dan aramışlar gibi kandırdıklarını söyledi. Bunun üzerine beni arayan 216'lı numarayı geri aradım iptal istedim. İptal edemeyeceklerini söylediler. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arif A.
  24 Haziran
  10:37

  Herkese aynı cevabı yazıyorlar, abonelik aktif olduktan sonra iptal ettiklerinde taahhüt yerine getirilmediği için ceza talep edecekler. Ben aboneliğimi aktif ettirmeyeceğim. Evime eleman göndermeden otomatik aktifleştirirler ise mahkemede hakkımı arayacağım.

 • 24 Haziran
  09:48

  Değerli Müşterimiz;

  Abonelik başvuru girişleriniz santral tarafına iletildiği için başvuru iptali sağlanamamaktadır. Aboneliğiniz aktif olduktan sonra iptal başvurunuzu iletmenizi rica ederiz. Bayi şikayetinizle ilgili inceleme başlatılmıştır. Konuyla ilgili inceleme sağlanarak tarafınıza bilgi iletilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Doping İnternet Müşteri Hizmetleri
  T: 0 850 333 0 333
  F: 0 212 325 66 16