Millenicom-Doping İlgisizlik Ve Dalga Geçme Bu Kadar Olur!

Mustafa G. |

Tam 3 haftadır internetimde sorun olduğunu sürekli olarak donmalar olduğu için ulaşım sağlıyorum. Müşteri temsilcileri arıza kaydı oluşturduk işleminiz ile ilgili yarın teknik ekip gelecek deniyor. Sabah beni 0850 numara arayıp arızanız onarıldı onaylıyorsanız 1 diye benimle dalga geçiyorlar. Tam 1 haftadır evde teknik ekip bekliyorum.

Her aradığımda yetkiliyle görüşmek istediğimde bana yetkili yok denip deneyimsiz agent arkadaşlar yardım ediyorlar. Sürekli arıza kaydınızı oluşturduk diyorlar. Benimle tam 1 haftadır dalga geçiyorlar. Yapamayacaksanız değiştireceğim diyorum, teknik ekip gönderiyoruz deniyor. Evimde ayda 50 liraya yakın ödeme yaptığım internetimi kullanamıyorum. Ayrıca bir de dalga geçiyorlar. En son tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Bu kadar olması abartı. Müşteriye hizmet, ilgi alaka sıfır. Yetkili kimseye ulaşamıyoruz. Sürekli yemekte, dışarıda diyip geçiştiriyorlar.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:48

  Değerli Müşterimiz;

  Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. Öncelikli olarak kontrol sağlanacak ve size bilgi iletilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Doping İnternet Müşteri Hizmetleri
  T: 0 850 333 0 333
  F: 0 212 325 66 16