Millenicom-Doping İle İnternet Bağlatmak İmkansıza Yakın.

Umut A. |

Nereden baksanız 1 ayı bulacak bir internet bağlatamama hikayem var evet hikaye diyorum çünkü gerçekten öyle. Müşteri temsilcilerini belki şimdiye kadar 100 kere aradım onlarda şikayet taleplerinde bulundum müşteri hizmetleri adeta bir ses kaydı gibi cevap veriyor "en kısa süre içerisinde yetkililer aktivasyon işlemi için gelecekler" bana 1 aydır bu cevap veriliyor. Artık bu krizin çözülmesini istiyorum hayatımda böyle uzun süren bir işlemim olmadı şirketin ilgisizliği de cabası. Kesinlikle bu süreç beni daha İnternetim bağlanmadan yıprattı. İlerde inşallah böyle sorunlarla karşılaşmam. Bu sorun çözülmeli beni müşteri hizmetleri aramasın lütfen soğudum artık genel müdürlükten yardımcı olunursa sevinirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  09:23

  Umut Bey Merhabalar,

  İnternet/telefon başvurunuza ait bağlantı işlemlerinizi yetkili birimimiz ile inceleyerek konu hakkında sizi bilgilendireceğiz.

  Her türlü talep, şikayet ve önerilerinizi 0850 333 0 333 numaramızı arayarak veya info@milleni.com.tr mail adresimize e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz.


  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Doping Müşteri Hizmetleri
  T: 0 850 333 0 333
  F: 0 212 325 66 16