Millenicom-Doping Hizmet Diye Bir Şey Yok...

Ercan D. |

Günlerden mayıs'ın 14'ü. 12 şubat'tan bugüne yani tam 3 aydır internet kullanamıyorum. Her gün arıza kaydı oluşturup sorunlarımı anlatıyorum ama soruna çözüm yok. Bağlamışlar otomatik mesaj sistemine arızanız çözümleniyor giderilmiştir, arızanız devam ediyor gibi sabit mesajlar hiç çözüm yok. Kullanamadığım 3 ayın indirimini istiyorum. Güya 55 TL'den 36 TL'ye indirdiler. Her ay 55 TL'yi tahsil ettiler ayrıca üstüne bir de 36 TL borç çıkardılar. Her ay faturalarımı düzenli ödediğim halde şu an 36 TL borçlu gözüküyorum. Dört gözle sözleşmemin bitmesini bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan D.
  16 Mayıs
  22:06

  Şikayette belirttiğim gibi hep aynı cevapları alıyoruz. Ama çözüm üretmiyorsunuz. Ben bu doping internet kadar laşka adi bir firma görmedim. 3 ayda bir sorun çözülmez mi. Ayrıca erkan isimli müşteri temsilcisinden de şikayetciyim. Çok ukala sahtekar biri. Çözüm üretmiyor işi yokuşa sürüyor.

 • 16 Mayıs
  16:47

  Değerli Müşterimiz;

  Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. Ekiplerimiz arızanızı takip ederek sonuçlandıracaktır.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Doping İnternet Müşteri Hizmetleri
  T: 0 850 333 0 333
  F: 0 212 325 66 16