20 Ekim 2016

Millenicom-Doping Bağlanamayan İnternet!

Bundan 4 ay önce T** T**'u arayıp internet bağlatmak istediğimi söyledim. Görüştüğüm çağrı merkezi yetkilisi de istersem Doping'ten internet alabileceğimi, daha uygun olduğunu söyledi. Kendisine ısrarla Doping'in T** T** ile herhangi bir farkı var mı diye sorduğumda bana hiçbir farkı olmadığını söyledi. İnternetim bağlandıktan 20 gün sonra, 15 Temmuz'da başka bir yere taşındım ve nakil talebinde bulundum. 3 ay oldu, hala internetim bağlanamadı. O zamandan beri arıyorum, her seferinde farklı bir neden söylüyorlar, kimi bina altyapısı yok diyor, kimi bölge altyapısı yok diyor, kimi port yok diyor. En çok kızdığım nokta ise, bu konuda tek yaptıkları T** T**'a mail atıp beklemek. Ben başta sordum, herhangi bir fark var mı diye, bana yok dediler fakat şimdi sadece mail bekliyorlar. Bir yere internet bağlamak 3 ay sürecek kadar zor olmasa gere.

Ogün 354 Okunma

Cevaplar

  • Ogün 24 Ekim 2016

    4 aydır arıyorum hiçbir şey yapmadınız, buraya yazdım diye bir adam yolladınız hemen. O da geldi bi şey yapıyorum bunu yaaprsam internetiniz olacak dedi. Ne yaptı ne zaman gitti bilmiyorum, arayıp doping müşteri temsizlicisine sordum, o adam hakkında hiçbir kayıt yok. nereden geldi ne yaptı ne sonuç çıktı hiçbir şey bilmiyorlar. Nasıl iş yapıyorsunuz gerçekten anlamıyorum ben artık.

  • Ogün 20 Ekim 2016

    Devamı... Ayrıca bu 3 aylık süreçte, nakil işlemi tamamlanana kadar fatura gelmesin diye ücretsiz dondurma hakkım olduğu söylendi, ben de dondurdum. Sonra kurban bayramında süreci sormak için aradığımda bana internet hızımı düşürürsem nakil olacağını bir sorun olmadığını söylediler, ben de kabul ettim, onun isteğiyle dondurmayı kapatıp nakile başvurdum tekrar. İnternet bağlanamadığı gibi, tekrar dondurmak için aramadılar. Aynı zamanda hem 29 liralık dondurma ücreti yansıttılar. Hem de tekrar aktifleştirdikten sonrası için de fatura kestiler. Ben buna da itiraz ettim fakat henüz o da sonuçlanmadı. Bu kadar çalışanları var, tüm gün boyunca ne yapıyorlar anlamıyorum. Sadece çağrı merkezini arayıp konuştuğum için telefon faturam artıyor en basitinden. Ama asla çözüm üretemiyorlar. Tek söyledikleri Türk Telekom'a ilettik cevap bekliyoruz. Devamı var.

  • Millenicom Temsilcisi20 Ekim 2016

    Ogün Bey Merhabalar, Yaşanılan gecikmeden dolayı özür dileriz. Az önce telefonda da görüştüğümüz üzere, en kısa süre içerisinde bağlantınızın yapılacağını sizinle paylaştık. Konuyu takip ederek sizi bilgilendireceğiz. Her türlü talep, şikayet ve önerinizi 0850 333 0 333 numaramızı arayarak veya [email protected] mail adresimize e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimize iletebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Millenicom Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön