08 Şubat 2016

Millenicom-Doping Altyapı Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

İnşaatı henüz tamamlanmış apartman için telefon ve internet hizmeti almak için görüştüğümde her türlü alt yapının hazır olduğu ve sadece bir talimat ile hem telefon nakil işlemimin hem de internet erişimimin yaklaşık 3-4 gün içerisinde tamamlanacağı söylendi. Kağıt üzerinde bana gelen bilgi mesajlarına göre her şey tamam gibi görünmesine rağmen telefon alt yapısının olmadığı bilgisini öğrendim.

Yeni alt yapının gelmesinin de 1 ayı geçeceğini söyledi Türk Telekom. Arayıp iptal istedim bu süre yüzünden yapamayız işlem sonlanmamış denildi. İşi zorlaştırmamak için o zaman alt yapı gelene kadar dondurun fatura ödemem bilginiz olsun dedim donduracak bir durum yok biz size servisi sağlıyoruz denildi. Buradan yetkililere sesleniyorum lütfen gerekli kolaylığı sağlayınız. Dava ile uğraşmak istemiyorum. Almadığım hizmetin parasını alamazsınız.

Şükrü 208 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü 08 Şubat 2016

    Bilgilendirmenizi bekliyorum...

  • Millenicom Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz; Yaşadığınız teknik sorunun giderilmesi adına yetkili birimlerimize bilgilendirme yapılmıştır. En kısa süre içerisinde hat değerleriniz kontrol ederek tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön