29 Nisan 2016

Millenicom-Doping 1 Aydır Ne İnternetim Bağlanıyor Ne de Başvurum İptal Ediliyor!

30.03.2016 tarihinde Millenicom-Doping Fiber internet kampanyasına başvurdum. Bugün (29.04.2016) itibariyle ne internetim var ne de başvurumu iptal yapıyorlar. Şu ana kadar 1 saniye bile internet kullanmış değilim. Başvurumu ilk yaptığım vakitte benimle alakası olmayan kişi ve adrese bağlantı yapmışlar. Adamlar da benim adıma 1 hafta internetimi kullandı!

Daha sonra bunu müşteri temsilcisiyle görüştüğümde bana söylediler. Ben bu firmanın güvensiz bir firma olduğundan şüpheleniyorum. Onlarca kez müşteri temsilcisiyle görüşmeme rağmen her seferinde oyalıyorlar. Başvurumu iptal etmiyorlar. Şu an itibariyle vermiş olduğum evraklarla yasa dışı suç işlemelerinden korkuyorum!

Abdulkadir 238 Okunma

Cevaplar

  • Millenicom Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz; Bulunduğunuz adres üzerine nakil işlemlerinin gerçekleştirilmesi adına yetkili birimlerimize bilgi iletilmiştir. Nakil işlemleriniz tamamlandığında tarafınıza bilgi iletilecektir. Devam eden başvuru işlemleriniz iptal edilemediği için iptal talebinize olumlu yanıt verememekteyiz. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Doping İnternet Müşteri Hizmetleri T: 0 850 333 0 333 F: 0 212 325 66 16

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön