23 Nisan 2013 #1759164

Mikro Ödeme-3Pay Mağdur Edildik!

Mikro ödeme ismindeki firma arkadaşımın facebook hesabını hacklemiş bana faceden msj geldi işte abim engelliler için kampanya ve anket düzenledik şimdi sana msj gelecek gelen msj evet yazıp 7979 gönder ücret gelecek ama bu senden kesinlikle tahsil edilmeyeceğini söylediler. Ben de evt yazıp gönderdim daha sonra hesabı hacklenen arkadaşım beni aradı benim hesabımı hacklediler sakin dediklerini yapma diye ama iş işten çoktan geçmiş oldu.


Site müşteri hizmetlerini aradım ama ordakiler de tamamen başından savdılar bu firma insanların iyi niyetlerini suiistimal ederek haksız kazanç sağlıyorlar. ben ve benim gibi mağdur insanların mağduriyetinin giderilmesini istiyorum.

Şeref 327 Okunma

Cevaplar

  • Mikro Ödeme - 3Pay - Wirecard Temsilcisi25 Nisan 2013

    Merhaba, sistemimizde 2 başarılı işleminiz bulunmaktadır. Mobil ödeme, internet üzerinden ya da farklı bir organizasyondan satın alınmak istenen bir ürün karşılığında, gsm numarası yazılarak başlatılan bir işlemdir. Kullanıcı gsm numarasını girerek satın almak istediği ürünü seçer ve bu şekilde işlem başlatır. İşlemi Mikro Ödeme servisi üzerinden başlattığı için, Kısa kodumuz olan 7979’dan kullanıcıya bilgilendirme sms’i gider. 3pay|Mikro Ödeme A.Ş. ödeme alt yapısı sağlayan bir firmadır. Siz kullanıcılarımızın işlem yapılan sayfalardaki bilgilerine erişme ya da bu konuda yardımcı olma yetkisine sahip değildir. İnternet üzerinde yaşanan hacklenme sorunlarına karşın, mobil ödeme işlemlerinde kullanıcılarımızın haklarını korumak adına, web üzerinden işlem başlatıldıktan sonra, işlem başlatılan numaraya aşağıdaki gibi onay mesajı gönderilmektedir. ..’dan .. TL karsiligi Facebook kredisi almak icin bu mesaji EVET yazip cevaplayiniz. Bu islem size ait degilse onay vermeyiniz. MH 5327558855 ‘Bu islem size ait degilse onay vermeyiniz’ diyerek, gönderilen mesaj ile ilgili bilgi alınabilmesi için Müşteri Hizmetlerimizin numarası ayrıca belirtilmektedir. (MH 5327558855) Ancak ‘bu işlem size ait değilse, onay vermeyiniz’ cümlesine rağmen, onay verilmesi tamamen kişinin kendi insiyatifinde ve tercihindedir. Mesaj içeriklerinde yasal olarak olması gereken Kosul ve Sartlar: http://3py.co/zgrbe , http://3py.co/kitua ayrıca belirtilmiştir. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Ön bilgilendirme Formu linkleri ekli olarak gönderilmektedir. Oyun ve içerik gibi fiziksel olmayan online işlemlerde hizmet geri alınamayacağı için mobil ödeme kurgumuzda işlemin iadesi ya da iptali söz konusu değildir. Mağdur olan kişi, sayfası hacklenen kişidir. Sizin durumunuz, sizlere gönderilen sms içeriğini okumadan yanıtlamanızdan kaynaklanmaktadır. Saygılarımızla, 3Pay|Mikro Ödeme A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön