29 Ocak 2014 #2256241

Mikro Ödeme-3Pay Letitbit Premium Üyeliği Şifresini Göndermedi!

25 Ocak'da Letitbit Premium üyeliği için cep telefonumdan 9 TL tahsil etmelerine rağmen şifre göndermediler. Mikro Ödeme-3Pay'ın Telefon numarasına mesaj da attım ama ne birisi dönüş yaptı ne de şifre geldi. Gördüğüm kadarıyla da bunu alışkanlık haline getirmişler.


Mağdur sayısı bayağı fazla. Bunu herhalde ayrıca uluslararası Virgopass'a da iletmek gerekir çünkü sonuçta o kurumu da lekeliyorlar. Kimsenin bu hizmetten faydalanmasını önermem. Siz de bizim gibi mağdur olmayın.


Bakıyorum da benimki yine küçük bir meblağ imiş. Benim ödediğimin kat kat fazlasını ödeyip de sonuç alamayanlar var. Bazıları kolay para kazanmanın yolunu bulmuş.

Esra 433 Okunma

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı02 Şubat 2014

    Firmayla mail yoluyla da iletişime geçmiştim. Hemen dönüş yaptılar ve meblağı hesabıma iade ettiler. İlgili bir firma

  • Mikro Ödeme - 3Pay - Wirecard Temsilcisi29 Ocak 2014

    Merhaba, 3pay|Mikro Ödeme A.Ş. internet üzerinden ya da farklı bir modelde fiziksel ya da fiziksel olmayan ürünlerin online satışlarının gerçekleştirilmesi için firmalara ödeme alt yapısı sağlayan bir firmadır. Virgopass üye firmalarımızdan birisidir. Ancak başarılı işlemlerde bazen kodları gönderememektedir. Kodları üye firmamız göndermektedir. Bizler bu konuda sıkıntı yaşayan kullanıcılarımıza, durum Müşteri Hizmetlerimize bildirildiğinde ivedi olarak firmaya durumu bildirip, kodların gönderilmesini ya da iade yapılmasını sağlamaktayız. Sms yolu ile gönderilen bilgiler görünmemektedir. Lütfen bu şeklide aksiyon almak yerine Müşteri Hizmetlerimize ulaşınız. Bu kullanıcımız ayn zamanda bizlere mail yolu ile mağrudiyetini belirtmiştir. Kendisine destek olunmaktadır. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön