16 Mart 2015

Mikro Ödeme-3Pay Facebook Üzerinden Kanunsuzluk Yapıyor!

Facebook'tan arkadaşım haclenerek, bana mesaj atılıyor. “Teknosa’dan hediye çekiliş bileti dağıtıyorum senin telefonun faturalı mıydı yoksa? Numaranı yazar mısın? evet de cevapla. Reklam mesajıdır tamamen ücretsizdir hemen evet de cevapla söz bir şey olursa sorumluluk bana ait” diyor.


Bende bilmeyerek evet yazıyorum, olmadı tekrar gönder diyor, bilmeden iki kere onay mesajı yollayarak ödeme yapmış oluyorum.


Sonuç 169,00 TL Turkcell faturama anında ekleniyor. Ödemeyi mikro pay aracılığıyla yapmış oluyorum, 212 996 55 55 No.lu telefondan ulaşamıyorum. Destek hattından birkaç kez ödeme iptali için mesaj yolladım geri dönen yok. Mikro Ödeme-3Pay ve Turkcell'den şikayetçiyim, ödeme iptali istiyorum.

Hakkı 1.794 Okunma

Cevaplar

  • Hakkı08 Nisan 2015

    Cevap bekliyorum... .

  • Mikro Ödeme - 3Pay - Wirecard Temsilcisi18 Mart 2015

    Sayın Yetkili, Kullanıcımızın talebini bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşterilerimizin memnuniyetine verilen önem, 3pay|Mikro Ödeme hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. 3pay|Mikro Ödeme olarak Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konu araştırılarak en kısa sürede sonuç kullanıcımıza iletilecektir. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla, 3pay|Mikro Ödeme

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön