07 Şubat 2014

Mikro Ödeme-3Pay Haksız Kazanç Sağlıyor!

Dün Avea hattımdan Turbobit bir haftalık premium için 9 TL ödedim. Parayı alıp üyeliğiniz başladı diye mesaj gönderdiler ama şifre gelmedi. 10 TL'de müşteri hizmetleri numarasını arayarak harcadım ama kimse cevap vermedi.

Bu Mikro Ödeme-3Pay sanırım bunu alışkanlık edinmiş. Sikayetvar.com'da artan şikayetlere de bakılırsa bu fikrim doğru. Gerçekten bu adamların iyi niyetli olmadıklarını anlarsınız. Zaten böyle şeyler yüzünden kimsenin bu tür ödemelere güveni kalmadı. Yapılan düpedüz haksız kazanç.

Güya ben üye olacağım, bunu iptal edeceğim, onlar Turbobit'e ödeme yapmadan 9 TL'yi pay olarak kendileri götürecek. Bu kişilere yetkililerin dur demesi lazım.

Mustafa 325 Okunma

Cevaplar

  • Mikro Ödeme - 3Pay - Wirecard Temsilcisi07 Şubat 2014

    *Merhaba,* *3pay|Mikro Ödeme A.Ş. internet üzerinden ya da farklı bir modelde, fiziksel ya da fiziksel olmayan ürünlerin online satışlarının gerçekleştirilmesi için firmalara ödeme alt yapısı sağlayan bir firmadır. * *Mobil ödeme, internet üzerinden ya da farklı bir modelde satın alınmak istenen bir ürün karşılığında,ilgili sayfaya gsm numarası yazılarak ya da direk olarak kısa kodlarımıza sms göndererek başlatılan ve akabinde gönderilen onay sms’ine yanıt verildiğinde tahsilat gerçekleştirilen bir işlemdir. * *Teknik durumlardan dolayı kullanıcılara hizmet verilemediğinde üye firmalarımızın onayı ile kullanıcılara iade yapılmaktadır.* *Kullanıcımız bizlere email yolu ile ulaşmıştır ve kendisine işlem yapılan kod kullanılmadığı için işlem iadesi yapılacaktır.* www.3pay.com, web sitemizden gsm numaranızı sisteme girerek firmamız ve işlemleriniz hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. *Saygılarımızla,* *3pay*

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön