27 Ağustos 2013 #1973752

Mikatur'un Ayarladığı Otel Çok Kötüydü!

Mikatür'dan satın aldığım 12-20. 08. 2013 tarihli tatilimi ailecek geçirmek üzere gittiğim Clup Phaselis Otel'i kötüydü. Otele giriş yaptığımda clup ve hill ayrımı olduğunu öğrendim. Clup parası ödedim için Hill odası veremeyeceklerini ancak ısrarım sorunu Hill odası verdiler. Ancak oda aşırı derecede rutubet kokuyordu , yerler halıfleksti ve ıslaktı sabaha kadar kurumadı, tavanları dökülüyor.


Ertesi gün mecburen clup odasına geçtik . Otelin resepsiyonu kötü, güler yüzlü değiller. Aksine asık suratlı . Hoşgeldin demeyi bir tarafa bırakın , kapıda kimse karşılamadı. Garsonlar göz göze bile gelmekten kaçınıyor ve ters cevaplar veriyor.

Nizam 274 Okunma

Cevaplar

  • Nizam17 Eylül 2013

    Tarafıma ulaşılmadığı cevabı tatmin edici değil, tatil ücretini tahsil ederken bana çok kolay ulaşılıyordu da şikayet konusunda bana ulaşılamdığı hiç gerçekçi değil, cep telefonum ve büro telefonlarım, mail adreslerim zaten mika turizmde mevcuttur.

  • Mikatur Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli misafirimiz, Başvurunuza istinaden paylaşmış olduğunuz iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşamamaktayız. Tarafımıza 0216 531 14 60 nolu numaramızdan ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön