17 Temmuz 2017

Mikatur Son Günümüz Çok Stresliydi

Geçtiğimiz hafta için (09.07-15.07) aylar öncesinden tatil planımız oldu. Senede bir kez yaptığımız tatil için araştırmalara başladık vs. Tatilbudur.com Antalya/ Kemer Grand Ring Otel'i önerdi. Fotoğrafları, yazılanları her şey harika gibiydi, bizde bu otele gitmeye karar verdik.


Otel, ne fotoğraflarda gözüktüğü gibi ne de yazılanları doğru. Resmen 7 günümüz mahvoldu. Mikatur ile aramızda sözleşmemiz olmasına rağmen otel resepsiyonu bir gün önce bizi odadan çıkartmaya çalıştı ve son gününü rezil ettiler.


Tatilbudur.com'un temsilci personeli bu durum karşısında herhangi bir şey yapmamış, resepsiyonist ile tartışmamıza ve bize yapılan kabalığa göz yummuştur. Vermiş olduğumuz paranın karşılığını hiçbir şekilde alamayıp ultra her şey dahil konseptli otelde aç kalarak dışarıdan yemek yemek zorunda kaldık. Başka otellerin plajlarına ücret ödeyerek denize girmeye bile gittik.

Mehmet 5.304 Okunma

Cevaplar

  • Mikatur Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 31.07.2017 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

  • Mikatur Temsilcisi23 Temmuz 2017

    Değerli Misafirimiz, İletmiş olduğunuz konu değerlendirmeye alınmış olup, gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Öneri ve Talepleriniz için , [email protected] e-posta adresimizden veya 0216 531 14 60 numaralı Müşteri İlişkileri birimimiz üzerinden bizlere ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön