06 Ağustos 2015

Mikatur Para İadesi Sıkıntısı!

166545 no.lu rezervasyon numaralı kişiyim. 03.08.2015'de başlayacak olan Tatili iptal sigortası kapsamında 27.07.2015'de arkadaşımın astsubay olması ve göreve çağrılması dolasıyla iptal ettirdim. Paranın en geç 7 iş günü içinde ödeme yaptığım kredi kartına yatacağı söylendi. Durum takibi için 03.08.2015 de aradığımda bankaya talimatın gönderildiğini ve ödeme işleminin gerçekleşeceği söylenmişti 8 iş günü oldu ne parayı yatıran var ne de soran. 8'inde arıyorum Bu Seferde bankasal bir sıkıntı olduğu ve ve paranın kredi kartına değil EFT yapabileceklerini söylüyorlar ve yine 7 günlük bir süre verdiler. Bu yedi günlük sürede de ödemenin yapılmadığı takdirde kanuni yollara başvuracağımı bildiririm.

Serkan 271 Okunma

Cevaplar

  • Serkan'ın Teşekkür Mesajı13 Ağustos 2015

    parayı aldım ilginiz için teşekkür ederim. fakat size önerim müşteri mennuniyeti açısından müşteriye 7 günü içinde değil de 1 ay içinde ödeme gerçekleşecek deyin yapacaksanız ödemeyi yine 20 gün içinde yapın... böylelikle müşteri sizi arayıp durmaz ve olası sorunlarda daha sıkıntısız çözersiniz.

  • Serkan10 Ağustos 2015

    Değerli Misafirimiz, konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık,... ... . Tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız gibi bir açıklama yapmazsanız sevinirim. Böyle anlamsız bir açıklama olamaz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön