27 Mart 2013 #1709219

Mikatur Demek Boş Vaatler Profesyonel Olmayan Bahaneler Müşteriyi Hiçe Saymak Demek!

2012 Haziranda ödemesini yatırdığımız 3 kişilik Akdeniz gemi seyahati ile ilgili Mika Tur yetkilileriyle defalarca hem e-mail üzerinden hem de telefonla görüşüldü. Ödemenin ardından tur detaylarını ilettiler. Bu detaylara göre dönüşümüz, varış noktamız Cenova'dan farklı olacağından araba kiralamamıza bile yardım ettiler. Ancak 5 ay sonra Ekim'de uçuştan 1,5 gün önce dönüş yerini yine Cenova'ya değiştirdiklerini Cuma akşamı 7:30 da e-mail ile bildirmişler.


Biz bundan habersiz olduğumuzdan mahsur kaldık. Geceyi Roma hava alanında 3 derece sıcakta penyelerle geçirdik ve kişi başı tek yön uçak biletine 1250 TL ödemek zorunda bırakıldık.


Dönüş bileti masraflarının geri ödenmesini istiyoruz!

Fezal 716 Okunma

Cevaplar

  • Fezal01 Nisan 2013

    Verilen cevap, benim ve 70 yaşındaki annem ve teyzemin Roma'da çektiklerini, aylarca plan kurup gittiğimiz tatilin zehir olmasını ve kendimizi aldatılmış hissetmemizi değiştirmediğinden Mikatur'un hala işini profesyonelce yapmayan, kendi hatalarını müşterilerine ödeten ve bunuda pişkince ifade edebilen bir firma olduğunu herkes tarafından bilinmesini istiyorum... Mikatur'un bu utanmaz tavrı devam ettiği sürece benim de konuyu anlatma hakkım devam edecektir!!!

  • Mikatur Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık daha önce acente yetkililerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmelerde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön