01 Ağustos 2014

Mikatur Beğenmediğimiz Otelin İptalini Kabul Etmedi

Paradise Apple Otel'de 2 aile 3 gece rezervasyon yaptık ve otele gittik otele girer girmez resepsiyondaki kişinin garip tavrı, bahçedeki iguanadan tutunda, lağım kokan yemek salonuna kadar her şey kötü. Böyle bir yerde konaklamak bir yana, orada olmak bile kabustu. Bizde odaları bile görmeden rez. iptal ederek otelden ayrıldık.


Sonra Mikatur ile defalarca konuşmamıza rağmen ilk gece ücretini ödemeyeceklerini, kalan günler için ücret iadesi yapabileceklerini belirttiler. Sattıkları hizmetin ayıplı bir hizmet olduğunu ve bu hizmeti almak istemediğimizi belirttiğimizde sözleşmeden cayma hakkımızın rezervasyon tarihinden itibaren 1 hafta olduğu belirtilerek talebimiz reddedilmiştir. Mikatur tam bir hayal kırıklığıdır.

Sibel 3.449 Okunma

Cevaplar

  • Sibel02 Ağustos 2014

    Kurumsal yanıtlarınız sizin EMPATİ'den ve müşteri memnuniyetinden ne kadar uzak olduğunuzun göstergesidir. 2 aileyi berbat bir otele yönlendirmek ve iptal sözkonusu olunca ne koparsak kar'dır mantığı ile çalışmak size çok yakışıyor..

  • Mikatur Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 30.07.2014 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön