01 Temmuz 2013

Mikatur Sorunlarımızla İlgilenmiyor!

Geçen yılda kullandığım bu tur şirketi bu sene işleri biraz aksatma konuma bürünmüş. Satış süresince ilgilenenler otele vardığımızda bir daha hiç ilgilenmediler . Queen Elızabeth oteldeki görevliler, daha işteki ilk günleri olduğu bahanesiyle hiç bir sorunumuzla ilgilenmeyerek, bizi otel rezervasyonu ile başbaşa bıraktılar . Onlarda sadece Rus müşterilerle ilgilendiler.

Mikatur görevlileri bizi sadece gezi turu satabilmek için aradılar. Açıkçası sadece satışla ilgilenen satış sonrasına ilgi göstermeyen Mikatur' u , hiç bir zaman tatil programı yaparken düşünmeyeceğim.

Vecihi 481 Okunma

Cevaplar

  • Vecihi'nin Teşekkür Mesajı04 Temmuz 2013

    MİKATUR şikayetim üzerine beni aradı. Şİkayetimin otel yetkililerine iletileceğini ve kendi personelinin de uyarılacağını söyledi. Ama bu konuda otelden bir dönüş olmadı. Kaldırmamı rica ettikleri şikayetimi otelden bir özür ve çözüm girişimi gelmeden kaldırmayacağım.

  • Mikatur Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 01.07.2013 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmemizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön