25 Ağustos 2016

Mikatur Sorumsuzluğun Böylesi....

Mikatur ile tanışmamız Tatilbudur'dan Orta Avrupa turu almamızla başladı. Sorun kimin yetkili olduğunun yani kiminle muhatap olmamız gerektiğinin net olmaması ve her aradığımız kişinin suçu bir başkasına atması. Vize belgelerimizi f... Beye verdik ve o da belgelerimizi m... Beye ilettiğini söyledi. Vize randevumuzun olduğu gün m... Beyi aradık ve o gün ismini yeni duyduğumuz c.... Beyin bizi konsoloslukta karşılayacağını, beklememiz gerektiğini söyledi.

C.... Bey gelmedi zaten bize verilen numarasına da ulaşamadık telefon meşguldü, daha sonra da kapandı. O kadar konuşamadan sonra m.... Bey kendisi geldi ve belgelerimizi verdi. Her şey bitti derken konsoloslukta belgelerimizin eksik olduğunu öğrendik. Berlin gecesi kalacağımız otel ayarlanmamış. Neyse daha sonra o belgeyi de aldık m.... Beyden. Fakat bunlarla da bitmedi. Birileri işini düzgün yapmıyor burası net. Sorumluların bulunmasını rica ediyorum!

Yüksel 1.317 Okunma

Cevaplar

  • Mikatur Temsilcisi27 Eylül 2016

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 13.09.2016 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Tatilbudur.Com Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön