17 Ağustos 2015

Mikatur Rezervasyon İşleminde Yaşanan Sorun.

Kemer'de Queen Elizabeth adındaki otelin web sayfasına girerek rezervasyon sorgulaması yaparak uygun (12-16 Ağustos) tarihleri arasında web sitesinde ki otelin numarasını arayarak güvenip kredi kartımı vererek tatil satın aldım ve mail adresime faturamız da gönderildi.

12 Ağustos günü 15 saatlik yoldan sonra otele ulaştık ve otele gittiğimizde rezervasyonumuzun olmadığını otele giriş yapamayacağımız söylendi oradaki görevli tatilimizi Mikatur'dan aldığımızı sorumluların onlar olduğunu söyledi. Mikatur - Tatilbudur.com'un U**** bey adındaki yetkilisi bizi başka istemediğimiz bir otele yönlendirmek istedi bu durumu kabul etmedik ve rezil edildik. Aldığımız izin ve tüm planlar altüst oldu.

Ali 384 Okunma

Cevaplar

  • Ali 03 Eylül 2015

    Tatilimizi almış ödemesini yapmışken biri arıyor ve tatiliniz aslında yanlış verilmiş deniyor neyaparsınız? Tabi ki tatilinizi satın aldığınız numarayı arayıp teyit edersiniz, madem bu kadar kararlı konuşuyorsunuz 0242 745 0998 no.lu otele ait olduğunu düşündüğümüz oysa size ait olan numarayı 3 defa arayıp tatilimizde herhangi bir sıkıntı olmadığının da tarafımıza aktarıldığını görürsünüz... Biraz şeffaf olun lütfen ve insanlarla dalga geçmeyin!

  • Mikatur Temsilcisi02 Eylül 2015

    Değerli Misafirimiz, Konu ile ilgili iletmiş olduğunuz görüşlerinize karşılık, 12.08.2015 tarihinde yapmış olduğumuz görüşmelerimizde sizlere aktarılan kurumsal yanıtımızın geçerli olduğunu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Mika Tur Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön